Postermore Hakkında

Binlerce poster arasından dilediklerinizi seçip, yüksek kaliteli baskı ve şık çerçevelerimiz ile duvarlarınıza hayat verebilirsiniz. Sizin için özel derlediğimiz poster setleri ile duvarlarınızdaki boş alanlar bir galeriye dönüşsün.

Türkiye’de dizayn poster ve çerçeveleri uygun fiyata sunmak amacıyla yola çıkan Postermore 2018 yılında kuruldu. Başladığımız günden bugüne kadar binlerce haneye ve duvarlarına renk kattık. Boş duvarlarını doldurmak için bizi seçen binlerce müşterimize teşekkür ederiz.

Hazırladığımız her bir postere ayrı bir itina ile yaklaşıyoruz ve her müşterimizi %100 memnuniyet garantisi ile mutlu ediyoruz.

Çocuk odasından oturma odasına, onlarca farklı kategoride özel dizayn posterlerimizi 300 gram yarı mat kaliteli poster kağıtlarımıza basıyoruz. Kaliteli çerçevelerimizi hazırladığımız baskılar ile şenlendirdikten sonra değerli müşterilerimize doğru yolculuğa gönderiyoruz.

Başladığımız günden beri aynı heyecanla yeni ve mevcut müşterilerimizin poster denince akıllarına gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz.