Duvar Dekorasyonu

DUVARINIZI DEKORE ETMENİN 4 YENİ YOLU

Boş bir duvar sayısız şekilde dekore edilebilir veya düzenlenebilir. Yeni bir bakış açısına ihtiyacınız varsa, işte en sevdiğiniz sanat baskılarını asmanın dört yolunu bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz!

Postermore

IZGARA

Her şeyi düzenli tutmayı seviyorsanız harika bir seçim olan galeri duvarının ızgara stili, temiz bir görünüm elde ederken birçok farklı sanat posterini ve fotoğraf baskısını karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır. Galeri duvarınızı düzenli tutmak istiyorsanız, resim baskılarını seçerken iki veya üç renge bağlı kalın. Ya da belki tüm yolu siyah beyaz baskılar için gidin?

TEK PARÇA

Kuşkusuz sezonun en büyük iç trendlerinden biri, hayattan daha büyük bir sanat baskısı ile bir açıklama yapmak bir odayı gerçekten dönüştürebilir. İster renkli ister minimalist bir şey tercih edin, bu görünümü seviyorsanız, 100×150 cm’lik bir çerçeveye ölçeklemek iyi bir fikirdir. Bir kanepenin üstüne veya büyük bir boş duvara asmak için mükemmel bir parça.

EKLEKTİK DUVAR

Denemeyi ve bir şeyleri değiştirmeyi seviyorsanız, bu trend tam size göre! Farklı boyut ve malzemelerdeki çerçeveleri karıştırmak, galeri duvarınızı ilginç kılacaktır. Gerçekten kişisel bir görünüm için boşluklarla oynamayı deneyin. Farklı öğeleri galeri duvarınıza karıştırmak daha popüler hale geliyor – sanat seçimlerinizi bir ayna, bir şapka ile tamamlamayı deneyin veya bir şeyleri değiştirmek için belki bir kumaş parçasını çerçeveleyin!

SIRALA ve ÇIKINTI YAP

Sanatsal baskılarınızı bir resim çıkıntısına yerleştirmek, şık ve şık bir seçim, gerçekten temiz bir görünüm sağlar. Bu trend için, odanın içinden geçen yatay bir çizgi oluşturmak için yan yana birkaç resim çıkıntısı yerleştirdik. Kenarlığı vurgulamak istiyorsanız, resim çıkıntısının üstündeki ve altındaki duvarı aynı rengin farklı tonlarında boyamayı deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir