Duvar Dekorasyonu, Poster

Küçük Alanlar için Sanat Parçaları

Küçük yaşam alanı büyük bir hayal gücü gerektirir. İşte küçük bir evde sanatın nasıl asılacağı hakkında üç fikir.

Tarz raflar

Eviniz birazcık küçük ise bunu mükemmel bir artıya çevirebilirsiniz. En sevdiğiniz sanat ve dekoratif şeyleri toplayın ve bir resim çıkıntısı stilize etmek için kullanın. Bu, kişiliğinizin parlamasına izin vermek, karışıma bitkiler, kitaplar veya fotoğraflar eklemek için mükemmel bir yoldur. Tek bir resim çıkıntısını süslemeyi seçin veya minimalist bir kitaplık için birkaçını eşleştirin. Bu fikirle ilgili en iyi şey? Ruh halinize veya mevsime bağlı olarak geçiş yapmak çok kolaydır (ve eğlencelidir!).

Küçük duvarlar

Hepimizin evde boş duvar şeridi vardır. İster iki kapı arasında olsun, isterse koridorda olsun, onunla ne yapacağımız hakkında hiçbir fikrimiz yok! En sevdiğiniz sanatla en iyi şekilde yararlanmaya çalışın ve mekanınıza yepyeni bir his verin. Bu örnekte, 1 metre genişliğinde ve 2,5 metre yüksekliğinde bir duvar asmayı seçtik. Evinize biraz kişilik ve sıcaklık katmanın çarpıcı bir yoludur.

Mutfak köşesi

Genellikle bir galeri duvarını planlarken büyük, boş bir duvarın şart olduğunu düşünüyoruz. Ancak, evinizin etrafına bakmaya başlarsanız, bir poster koleksiyonuna uyacak başka yerler bulacağınıza bahse gireriz. En sevdiğiniz sanat eserleri ile bir köşe süsleme fikrini seviyoruz. Mutfak masasını güzelce çerçeveler, bu köşeyi arkadaşlarınızla veya ailenizle takılmak için mükemmel bir yere dönüştürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir