Duvar Dekorasyonu, Poster, Poster Setleri

Maksimum Minimalizm

Bu yazımızda şu anda trend olan minimalist sanat stillerine daha yakından bakıyoruz.

Minimalizm bir süre daha burada bizlerle kalacak! Evlerimize giriyoruz, artık duvarlarımız için minimalizm istiyoruz. Hat sanatı, illüstrasyonlar ve soyut baskılar bu bahar ve yaz aylarında en iyi trendlerdir.

Basit görünebilir, ancak bir çizgi sanatının arkasındaki el gerçek bir sanatçıya aittir. Her şeyden sıyrılan Hat sanatı, bir çizgi çocuk olarak çizmeyi öğrendiğimiz ilk şey olduğunu düşünerek tüm sanat formlarının doğuşu için semboliktir. Çizgi sanatı, güzel olmak için işlerin karmaşık olması gerekmediğinin mükemmel bir örneğidir.

Eğer daha görsel olan sanata ilginiz varsa, illüstrasyonlar sizin işiniz olabilir! Tüm stiller ve boyutlarda gelirler, böylece tarzınıza uygun bir motif bulmak kolaydır. Soyut sanat her zaman harika bir sohbet parçasıdır ve duvarınızda merkez sahne almayı hak eder! Size kalbinize yakın bir şeyi hatırlatan soyut bir sanat eseri bulun ve onu buldunuz!

Siz de Postermore.com’daki çizgi sanatı ve ilüstrasyon posterlerine buraya tıklayarak göz atabilir veya sizin için seçtiğimiz posterleri inceleyebilirsiniz.

2 thoughts on “Maksimum Minimalizm

 1. Kaan dedi ki:

  Merhaba,bir masaj odasinda kullanılmak üzere poster arayışım var.Ben sitenizde böyle bir poster bulamadım.

  1. Postermore dedi ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkürler. Masaj odanızda kullanabilmeniz için tasarım posterlerimizi sitemize yükleyeceğiz. Bu arada siz de beğendiğiniz görselleri ‘Kişiye Özel Posterler’ kategorisinden kendiniz yükleyerek görsellerinizi poster olarak çıkarabilirsiniz.
   Saygılarımızla,
   Postermore

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir