Duvar Dekorasyonu, Poster

Çocuk Odası için Poster Tasarım Fikirleri

Bir çocuk odasını dekore etmek zor ya da pahalı olmak zorunda değildir – işte yeni aile eklentisi için rahat bir odayı nasıl rahat ve uygun bir şekilde tasarlayabileceğinize dair en iyi ipuçlarımız!
Daha büyük bir çocuğun odasını dekore ederken, onu karar verme sürecine dahil etmeyi ve isteklerine ve kişiliğine göre tasarlamayı seviyoruz. Öte yandan, yepyeni bir kişi için bir oda tasarlarken, daha fazla özgürlük söz konusudur ve tasarım tamamen farklı bir görünüm alabilir. Küçük bir çocuk için hem basit hem de rahat bir şekilde dekore etmenin en iyi yolu nedir? İşte bebek kreşinde nasıl garantili rahatlık yaratmak için 5 ipucu!

1. Odada kimin yaşadığını bildir!
Kreş duvarlarını, orada kimin yaşadığını biraz daha anlatan kişisel aksesuarlarla süsleyin. Daha kişisel ve özellikle sevimli bir ayrıntı için çocuğun baş harfleriyle bir suluboya mektubu yazdırın. Baskıyı, el boyaması suluboya orijinallerinden basılmış çocuğunuzun burç posteriyle eşleştirin ve harf duvar sanatı ile mükemmel bir şekilde ilerleyin.

İpucu: Duvarda yeni delikler açmaya gerek kalmadan kolayca değişiklik yapmak ve tasarımlarınızı değiştirmek için resim çıkıntılarını kullanın ya da çocuğunuzun en sevdiği kitaplar veya hem sizin hem de çocuğunuzun sevdiği sevimli aksesuarlar gibi diğer dekorlarla birleşin. Tüm resim çıkıntılarımızı görmek için buraya tıklayın!

2. Rahat okuma köşeleri oluşturun
Örneğin, odada rahat bir köşe tasarlayın. yastıklar, kabarık battaniyeler ve çocukların (ve yetişkinlerin) oynayabileceği, kitap okuyabileceği veya kestirebileceği rahat bir saklanma. Teepee çadırları, bizim için hem güzellik hem de pratikliğin mükemmel dokunuşunu ekleyerek popüler bir tasarım öğesi haline geldi. yetişkinler, çocuklar tarafından eşit derecede takdir edilen bir alan olarak. Artık kumaş kullanma, ör. emekli bir perde, hoş bir gizlenme oluşturmak için de aynı şekilde çalışır.

3. Dünya haritaları ve mektup baskıları
Ayrıca eğitici sevimli posterler ile kreş süsleyin! Çocuk odasına mükemmel bir katkı sağlayan çeşitli alfabe baskıları, eğitici hayvan posterleri ve çocuklar için dünya haritaları taşıyoruz. Çocuğunuz harf duvar sanatı ile alfabeyi uygulayabilir ve eğlenceli haritalarımızla dünya ve kıtaları öğrenebilir. Hayvanları ve doğayı seven aile için, dünyadaki hayvanların süper sevimli ve eğitici baskıları da var. Küçük çocuklara çeşitli hayvanların isimlerini işaret ederek ve uygulayarak konuşmayı öğretmenin mükemmel bir yoludur.

Çocuk posterlerinizi seçmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir